boy-958457_1280

Obozy sportowe Piaseczno

Gdy czytam, że wiele polskich dzieci spędza wakacje w domu, ew. na podwórku, to tak naprawdę myślę sobie, iż w końcu absolutnie wszystkie dzieci muszą gdzieś jechać, odpocząć, nabrać bardzo ważnego dystansu do życia, itp. Naturalnie nie można rozpaczać, w końcu Wakacje 2014 w domu to nic strasznego, lecz tak czy siak trzeba poszukiwać fajnych alternatyw.
Są najzupełniej darmowe rozwiązania, szczególnie takie zorganizowane przez Kościół, lecz osobiście serdecznie polecam Kolonie stacjonarne warszawa.boy-958457_1280 Można śmiało powiedzieć, iż są one relatywnie tanie, a do tego obfitują w multum fajnych atrakcji.
Sam wysłałem własnego 11 letniego syna na Kolonie Piaseczno o charakterze sportowym. Sądzę, iż takowe kolonie spowodowały, że mój syn nareszcie „wydoroślał”, stał się bardziej samodzielny. Nie żartuję. Jeżeli Kolonie stacjonarne warszawa aż tak mocno na niego podziałały, pewnie wyjazd do Łeby, Szczyrku czy Mikołajek odmieniłby go jeszcze lepiej. Cóż, trzeba powrócić do owego zagadnienia trochę później.